Czech   English   Finnish   German   Hungarian   Dutch   Swedish

Právem každého muže i ženy je užít si relaxační chvíle v sauně, při kterých můžete zapomenout na všechny problémy dnešního uspěchaného života. Vaše chvíle v sauně můžete sdílet s blízkou osobou nebo můžete tento čas využít k meditaci o samotě. Dopřejte si hýčkavé doteky na duši a teplé doteky na těle, které saunování poskytuje. S výrobky Sauna Ritual pro vás bude pobyt v sauně ještě úžasnější.
Sauna Ritual má dvě důležité fáze. Mezi těmito fázemi můžete relaxovat, napít se vody, sníst trochu ovoce nebo se znovu saunovat. Základní součástí Sauna Ritualu je duševní i tělesná relaxace. Vyhraďte si na saunu dostatek času, nespěchejte. Před pobytem v sauně si osprchujte celé tělo včetně intimních partií.

Sauna Ritual první fáze:

Tělový peeling se saunovou masážní solí
Prohřejte své tělo v sauně, poté vmasírujte do celého těla dostatečné množství masážní soli. Vynechejte obličej. Granule soli jemně odstraní odumřelou svrchní pokožku, obnoví ji a vyživí. Parfémovaný olej obsažený v soli má na pokožku příznivé účinky a zanechá ji krásně voňavou. Nechejte sůl chvíli působit i po odchodu ze sauny a poté opláchněte celé tělo ve sprše.

Sauna Ritual druhá fáze:

Saunovací medový krém
V poslední fázi saunování při relaxaci na lavičkách sauny je čas povzbudit vaše tělo medovým krémem Sauna Honey Cream.
Jemně vmasírujte porci tohoto naprosto přírodního saunovacího medového krému do celého těla. Nechejte krém působit na pokožce asi 10 – 15 minut a užijte si trojitý účinek medu: čistící, vyživující a hydratující. Poté krém opláchněte vodou. Nepoužívejte při tom žádné mýdlo nebo sprchový gel – vaše tělo už má vše, co potřebuje.

Po ukončení saunování relaxujte, napijte se vody nebo ovocného džusu.

Přejeme vám úžasné zážitky se skvělými přípravky Sauna Ritual!